Copyright © 2016 Tüm Hakları Saklıdır.
Gizlilik Bildirimi
Elektronik posta adresiniz ve kişisel bilgileriniz hiç bir şekilde başka kurum, kuruluş ya da şahıslara dağıtılmaz. Bilgileriniz sadece bünyemizde yasal paylaşımlar için kullanılır, üçüncü şahıslara verilmez.
Kişisel bilgilerinize sadece siz ulaşabilir ve onları yalnızca siz değiştirebilirsiniz, üçüncü şahısların erişimlerine izin verilmemektedir.
Yasal Uyarı
Bu internet sitesindeki bilgilerde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. Bu hususlar sitemiz için bağlayıcı değildir. Bu internet sitesinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksizin değiştirilebilir.
Sitemiz, bu internet sitesinden ulaşabileceğiniz hiçbir internet sitesi hakkında hiçbir garanti ve/veya görüş sunmamaktadır. Bu internet siteleri sadece kolaylık olması amacıyla belirtilmiştir ve burada belirtilmeleri kurumumuzun bu internet sitesindeki içeriği ya da bunların kullanımını önerdiği ya da bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul ettiği anlamına gelmez. Buna ek olarak, kullanım için seçtiğiniz her şeyin virüs, solucan ve diğer zararlı nitelikteki öğeler içermemesini sağlamak için gerekli önlemleri almak size bağlıdır.
Gönderilecek herhangi bir bilgi, öneri, fikir ya da diğer iletilerin gizli olmadığı ve herhangi bir kimsenin mülkiyetinde olmadığı kabul edilecektir. Herhangi bir bilgi ya da malzeme göndererek kurumumuza bu malzeme ve bilgileri kullanma, üretme, sergileme, gerçekleştirme, değiştirme, aktarma ve dağıtma hakkını kısıtlamasız ve geri alınamaz bir şekilde vermiş oluyorsunuz ve kurumumuzun herhangi bir amaçla bize göndereceğiniz fikirleri, kavramları, bilgileri ve teknikleri kullanmakta serbest olduğunu kabul etmiş oluyorsunuz.
Suç teşkil edecek ,yasadışı,tehditkar,rahatsız edici ,hakeret ve küfür içeren ,aşağılayıcı,küçük düşürücü,kaba,pornografik,ahlaka aykırı,kişilik haklarına zarar verici yada benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki,cezai idari sorumluluk içeriği gönderene aittir.
Adaletmeslek.org sitesi;
Eğitim öğretime ve kişisel gelişime faydalı olarak sosyal sorumluluk prensibiyle yayın yapar.
Özel hayatın gizliliğine saygılıdır.
Paylaşımlardaki kişisel vb. her türlü bilgi site yönetimince yeniden düzenlenebilir.
Gönüllük esasına göre yasalara uygun paylaşımlara açıktır.
Kullanıcılardan kişisel bilgi veya kurumsal bilgi talep etmez.
Üyeler tarafından yapılan paylaşımların aksi belirtilmedikçe ortak kullanıma açık olduğu kabul edilir.
Telif hakkı kapsamında yayından kaldırılması istenilenler veya diğer rahatsız edici her türlü paylaşım için iletişim bölümünden mesaj gönderilmelidir.Paylaşım incelenecek mevzuata aykırı bir durum varsa yayından kaldırılacaktır.
Üye olarak veya dosya göndererek siteye giriş yapan kullanıcımız, işbu “Yasal Uyarı”yı okuyup aynen kabul etmiştir.
adaletmeslek.org Tüm Mülkiyet Hakları Av. Ö. A. Avukat & Hukuk Bürosuna aittir. İletişim için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Avukat Ö.A.Hukuk Bürosu Bursa İletişim

 

Yorumlar CComment' target='_blank'>CComment tarafından desteklenmektedir.